Cztery strumienie miłości – rekolekcje adwentowe w Betlejem 10-14 grudnia 2019

Zapraszamy na rekolekcje adwentowe w naszej Wspólnocie prowadzone przez o. Jose Maniparambila z Indii. Tego wybitnego biblistę i świadka Ewangelii mieliśmy okazję poznać i słuchać w czasie zeszłorocznego Światowego Dnia Ubogich. Rekolekcje będą w dwóch modułach: porannym i wieczornym. Przed południem o. Jose będzie głosił konferencje w oparciu o teksty Starego I Nowego Testamentu dotyczące osób i wydarzeń związanych z biblijnym Betlejem a przede wszystkim o Bożym działaniu w tym niezwykłym miejscu. Wieczorem, podczas mszy świętej i konferencji rozważy z nami temat Bożej miłości i 4 strumieni którymi ta miłość wpływa do nas i z nas wypływa… Wieczorne spotkanie otwarte dla wszystkich rozpoczynają się o godz. 18.00 w domu Wspólnoty Betlejem.

W czwartek wyjątkowo spotkanie w kościele M.B. Anielskiej w Dąbrowie Narodowej – od.17.30 spowiedź, o 18.00 Msza i konferencja z modlitwą o uzdrowienie.

Chętnych na wzięcie udziału w przedpołudniowej sesji (09.00 – 12.00) prosimy o kontakt na dom@betlejem.org, tel. 506307862 lub osobiste zgłoszenie w domu Wspólnoty.

Szczegółowy program w harmonogramie. Posłuchajcie wywiadu z O. Jose: https://przemyska.pl/archiwum-mp3/rd-2018-04-16-xJoseManiparambil.mp3

Program rekolekcji:

Comments are closed.